Potujoča knjižnica spet na poti

Spoštovani bralci! Tudi za našo potujočo knjižnico se počasi zaključujejo počitnice. Sporočamo vam, da se bo bibliobus spet podal na pot v ponedeljek, 31. avgusta, po pivški občini po ustaljenem urniku. Rok in Senja vam bosta pripeljala precej novih knjig za male in velike bralce. Dobrodošli k izposoji in prebiranju dobrih in zanimivih knjig.

BIBLIOBUS PIVKA

 

PONEDELJEK

Grobišče 12.50-13.20
Matenja vas 13.25-14.25
Koče 14.30-15.25
Slavina 15.30-16.30
Selce 16.35-17.35
Žeje 17.40-18.40

 

 

TOREK

Gradec12.30-13.00
Zagorje13.20-14.20
Drskovče14.30-15.10
Parje15.20-15.50
Jurišče16.05-16.40
Palčje16.50-17.50
Slovenska vas18.05-18.40

 

 

SREDA

Trnje12.15-12.45
Klenik12.55-13.25
Volče13.50-14.20
Čepno14.30-15.00
Neverke15.15-16.15
Kal16.20-17.20
Prestranek17.40-18.40

 

 

ČETRTEK

Mala Pristava13.05-14.05
Nadanje selo14.15-15.15
Šmihel15.20-16.00
Narin16.05-17.05
Velika Pristava17.10-17.40
Petelinje17.50-18.30

 

PETEK

Suhorje13.20-14.00
Buje 114.10-14.20
Buje 214.25-15.00
Ribnica15.15-15.30
Nova Sušica15.40-16.10
Stara Sušica16.20-16.50
Dolnja Košana17.00-18.00
Gornja Košana18.05-18.35